Přihlásit | Registrovat        

ROCK FOR PEOPLE

Autor: Kris Tučková
Poslední aktualizace: 27.01.2013

7. března byla k radosti CZECHELONU a všech fanoušků Thirty Seconds to Mars, oznámena jejich účast na festivalu ROCK FOR PEOPLE. Tento festival se koná ve Festivalparku v Hradci Královém a to v termínu 2-5.7.2013. Kapela zde představí své nové album.

Informace o festivalu:

Line-up k 8.3.2013

 

VSTUPENKY 2013

 • Od 12. 12. 2012 - 1 350 Kč ZDE // s registrací 1 200 Kč ZDE
  limitovaná edice 1000 ks (VYPRODÁNO)
 • Od 1. 1. 2013 – 1 400 Kč ZDE // s registrací 1 300 Kč ZDE
  limitovaná edice 3000 ks
 • Po vyprodání dále 1 550 Kč // pro členy Klubu RfP, respektive s registrací 1 450 Kč
  limitovaná edice 3000 ks
 • Po vyprodání dále až do festivalu 1 650 Kč // pro členy Klubu RfP, respektive s registrací 1 550 Kč
 • Na místě 1 800 Kč
 • Cena jednodenních a zlevněných vstupenek bude vyhlášena až se zveřejněním hlavních headlinerů.
 • Partičky určitě budou, ale očekávat se dají nejdříve tak v dubnu. Tzn. cenově se vyplatí koupit ihned, pokud upřednostňujete benefity jako společná trička, při větší partě pivo apod., tak můžete počkat. Pravděpodobně ale tradičně umožníme doplatek dříve kupujícím pro zapojení do partiček, jako v loňském roce.

 • Jednodenní lístky budou. Ale nejdříve v květnu, až s kompletním line-upem a až budou jednotlivý interpreti rozřazení do dnů s konečnou platností.


UBYTOVÁNÍ

KDE STANOVAT

Nejvyužívanější formou ubytování je nocování ve stanovém městečku Rock for People. Jeho formát i organizace je v podstatě totožná s kempy i na jiných velkých evropských festivalech. Na Rock for People je dostatečné množství zdrojů pitné i užitkové vody, stejně jako kontejnerových sprch s teplou vodou a toalet. Stanové město Rock for People je letos nově zónováno a rozděleno podle typů (CampUs, Parkkemp, Stanové město...). V celkovém úhrnu počítáme s dostatečnou kapacitou. Veškeré detaily najdete v tomto článku.
Pro návštěvníky bude vše v ceně! Součástí stanového města je vždy prostor vyhrazený pro ubytování návštěvníků se zdravotním znevýhodněním. Cena u klasického stanového města činí 70 Kč za osobu a den. Protože se snažíme o co nejefektivnější kontrolu, bude cena v kempu stanovena vždy až do konce festivalu. Jedině tak můžeme ve spolupráci s bezpečnostní agenturou garantovat to, že systém nebude zneužíván.
I letos se budou oproti vratné záloze 50 Kč vydávat pytle na odpadky. Při odjezdu a odevzdání pytle s odpadky bude záloha vrácena. Pokud se chcete o tom, kde na Rock for People můžete bydlet, dozvědět více, odkazujeme ještě jednou na toto summary.  

UBYTOVNY, PENSIONY, HOTELY

Pokud se rozhodnete využít ubytování v Hradci Králové, počítejte se vzdáleností cca 2 kilometry od Festivalparku. Taxislužba by neměla stát více než 150 korun za jednu cestu. V Hradci Králové se nachází množství hotelů, pensionů i ubytoven.

ÚSCHOVNA

V rámci stanového městečka je pro jeho obyvatele v provozu úschovna cenných věcí. V samotném Festivalparku bude tato služba u vstupu. Stejně jako v minulém roce vám bude k dispozici T-Mobile úschovna „Festival Lockers“, která se nachází v areálu Festivalparku. Zákazníci T-Mobile budou mít možnost si zde uložit své věci zdarma, ostatní za poplatek 50 Kč.

více informací naleznete na stránkách ROCK FOR PEOPLE

pokud chcete vědět co se ze strany CZECHELON chystá na tento festival, tak se určitě připojte k eventu na facebookuKontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com