Přihlásit | Registrovat        

Guinessova kniha rekordů

Autor: Kris Tučková
Poslední aktualizace: 01.11.2011

Thirty Seconds to Mars se zapíšou nesmazatelným písmem do hudební historie a Guinessovy knihy rekorů. To vše pod hlavičkou: NEJVĚTŠÍ POČTE KONCERTŮ V RÁMCI JEDINÉHO ALBA.

TSTM oznámili přidání další show (překvapivě;) k oslavě MARS 300 pořádanou v NYC Hammerstein Ballroom 6. prosince 2011.
Začátkem října 2011 oznámila kapela, že oslaví svoji 300. a poslední (moc jim nevěříme) show  v rámci svého veleúspěšného alba This Is War a to speciálním koncertem Tribus Centrum Numerarea (latinsky: 3 ve středu). Tento koncert se uskuteční 7.prosince v Hammerstein Ballroom NYC. Jelikož však byla zmi?ovaná show vyprodána během několika minut, rozhodl se management a kapela k přidání dalšího koncertu a to ve stejné hale 6. prosince. Lístky jsou v prodeji od 28/10/2011 na stránkách TSTM; Ticketmaster a Golden Tickety lze zakoupit u společnsti Music Today.

Jejich 300. show se jak bylo zmíněno, zapíše do Guinnessovy knihy rekordů, výkonem Největší počet koncertů v rámci jediného alba. Obě New Yorské show budou součástí víkendové oslavy tohoto úspěchu.

My samozřejmě kapele a celé crew gratulujeme a doufáme, že to pro kluky nebude triumfální odchod do hudební penze, ale dostatečná motivace k natočení nového alba a možná následného pokoření vlastního rekordu.

VIDEA NALEZNETE ZDE a STÁHNOUT VIDEO MŮŽETE ZDE

Thirty Seconds To Mars Will Break Guinness® Record For Most Amount Of Shows Performed During A Single Album Cycle

(New York, NY Oct. 24th, 2011) – Thirty Seconds To Mars have announced a second show to their Mars 300 celebration in NYC at Hammerstein Ballroom on Dec. 6th. Earlier this month the band announced that they would celebrate their 300th and final show in support of their critically acclaimed third studio album This Is War with a special Tribus Centum Numerarae concert at the Hammerstein Ballroom on Dec. 7th. That show sold out in minutes last week and due to popular demand the second show has been added. Tickets for the Dec. 6th show will go on sale to the public this Friday, Oct. 28th at 10am EST with a Music Today and Golden Ticket pre-sale starting today at 10am EST. The ticket link will be available through Ticketmaster. Their 300th will also set a new Guinness World Record for the most shows played during a single album cycle. The two Hammerstein shows will be a part of a weeklong celebration in New York to commemorate this occasion.


We would like to congrats to guys and whole crew and we hope, this won't be triumphant music "good bye" but good motivation to creat new album and maybe rewriting of own record in the future.

    Kontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com