Přihlásit | Registrovat        

VyRT II.

Autor: Kris Tučková
Poslední aktualizace: 09.11.2012

Jste zvědaví kdy bude nové album? To se nejspíše dozvíte, když se budete 1.12.2012 dívat na druhý Mars Laboratory VyRT (1. se uskutečnil 27.4.2012).
Marsáci odkryjí opět něco z připravovaného alba a pokud si koupíte lístek na VyRT, můžete vyhrát cestu do LA a být přímým svědkem tohoto online přenosu.

Tento přímý přenos ze studia kapely můžete sledovat online i vy, po zakoupení lístku na VyRT.net (lístek můžete zakoupit, pouze pokud jste uživatelem PayPal a máte k dispozici necelých $10).
VyRT již v minulosti přinesl několik možností pro skalní fanoušky a to možnost sledovat live MARS 300 a nyní i možnost zakoupení si odkazu pro stažení videa z MTV MARS UNPLUGGED (za $4.99)

So LETS F-ING VyRT!

 


- - - - - - - -

Dne 22.4.20012, uvedl Jared pro časopis Rolling Stones, že se v poslední době snažil psát nové songy pro skupinu. Jared je velmi aktivní, tak není divu, že dle svých slov "má napsáno již cca 50 songů". Po spolupráci na písni "Hurricane" s Kanye Westem se také nebrání další spolupráci a my se tak možná můžeme těšit na "Twister" s Emineme, "Flood" s Björk , "Earthquake" s Robertem Smithem nebo snad "Normal day" s kapelou Sigur Rós. (názvy písniček jsou samozřejmě vymyšlené)

Doufejme tedy v to, že nové album a informace o něm k nám dorazí "BRZY" a ne "SOON". ;)Kontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com