Přihlásit | Registrovat        

BRAVO

Autor: Kris Tučková
Poslední aktualizace: 26.10.2011

Dne 27.10.2011 vychází nové BRAVO. A proč Vám to říkáme? Protože Czechelon si v něm za pomoci svých členů vybojoval své místo. Pokud jste si nemohli koupit papírové vydání, tak tady vám aspo? servírujeme scan daného článku a přepis co uvnitř nalezente.

Žádosti o autogram nebo případné výhružné dopisy můžete směřovat na Žanetu Holakovskou a Andreu Da?kovou.

Popularita známé americké rockové skupiny 30 Seconds to Mars stoupá vesmírnou rychlostí i v České republice!!! Letos k nám zavítali už po třetí a její fanoušci si žádají další koncert.
Tak jako má Lady Gaga své fanoušky, kterým říká  Monsters, tak Thirty Seconds To Mars mají Echelon. Echelon není jen banda fans, je to něco speciálního. Frontman kapely  Jared Leto říká: ,,My nemáme fanoušky, my máme rodinu.“

Jedna kapela, jedna planeta, 200 států a v každém nás najdeš. My máme CZEchelon! Chceš nás poznat? Několikrát ročně pořádáme na různých místech naší země srazy, kdy se věnujeme propagaci „Marsíků“,různým projektům a užijeme si cool zábavu. A co dál? Vyraž s námi na koncík. Už jsme projeli pár zemí. Rakousko, Polsko, Španělsko, Německo, Maďarsko a letos nás volá Francie. Chceš vědět víc? Koukni na facebook, twitter a na czechelon.com.

Těšíme se na Tebe! :)

The new issue of Bravo magazine was released on October 27, 2011. And why should you care? Insomuch as Czechelon has carved out its place in it with a help from its members. If you couldn’t buy the magazine, we provide you with a scan of the article and transcription of what can be found inside.


The popularity of the famous American rock band Thirty Seconds to Mars continues to keep the momentum going even in the Czech Republic. This year, 30STM visited our country for the third time with its fans calling for more.
As well as Lady Gaga calls her fans ‘Monsters’, Thirty Seconds to Mars has ‘Echelon’. Echelon is not just a bunch of fans, it’s something special. As frontman Jared Leto says: “We don’t have fans, we have a family.”
One band, one planet, 200 countries and in each you will find Echelon. We are CZEchelon! Do you want to meet us? We hold meetings several times a year in different places of our country. We promote ‘Mars’ in various projects while we’re having lots of fun. And what’s next? Join us on our Mars’ tour. We’ve already passed a few countries. Austria, Poland, Spain, Germany, Hungary; and France is waiting for us this year. Do you want to know more? Check out our Facebook and Twitter, or visit our website at czechelon.com


We are looking forward to meeting you!Kontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com