Přihlásit | Registrovat        

HOLIDAYS ON MARS

Autor: Kris Tučková
Poslední aktualizace: 09.11.2012

VÝSLEDKY SOUTĚŽE HOLIDAYS ON MARS!

 

Nejvíce lajků - Kateřina Dubská

Cena poroty - Adéla Jelínková

 

Runner-ups: Žaneta Holakovská, Ema Ščasnárová, Andrea Daňková, Nela Nádvorníková, Laura Heighes, Katka Velcová a Michaela Vavřinová.
Všechny zmíněné prosím, aby na mail czechelon@gmail.com zaslaly svoji adresu, kam jim zašleme výhru.

Výherkyně obdrží triko 30STM, naušnice, slevovou poukázku a náramek. Runner-ups obdrží slevovou poukázku, náramek a trsátko 30STM.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

A co je podstatou soutěže? Posílejte nám fotky z vašich dovolených, kde si užíváte Marsáky. Také připište k fotce kdy, kým a kde byla fotografie pořízena. Vaší nápaditosti se meze nekladou. Mars triko při výšlapu na Sněžku, wristband při slunění se na Palm Beach? Je to jen a jen na vás!
Soutěž poběží do 10.9.2012 takže do té doby vesele foťte, cestujte a propagujte. Fotografie zasílejte na czechelon@gmail.com a do předmětu napište heslo: HOLIDAYS ON MARS. (Prosím nezasílejte více jak 2 fotografie a snažte se o to aby byla fotografie maximálně o velikosti 1MB)

Určitě vás i zajímá, co bude za ceny. Jednu cenu vyberou administrátoři a druhou cenu vyberete vy sami na FB stránkách. Ceny poté budou rozděleny mezi dva nejoriginálnější Mars cestovatele. Vítězové se budou těšit z triček, wristbandů, trsátek a slevových kupónů. Tak neváhejte a užijte si HOLIDAYS ON MARS.

 

Provehito in altum

 

(Děkuji El, že jsem jí mohla bez zbytečného křiku ukradnout úžasnou plážovou fotku)Kontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com