Přihlásit | Registrovat        

MOVEMBER

Autor: Kris Tučková
Poslední aktualizace: 11.11.2014

CZECHELON podporuje MOVEMBER!

Co je MOVEMBER?

Movember je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadaná na listopad a symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty.

Jak se drží movember?

Každoroční celosvětová akce je viditelná už na začátku listopadu, kdy se muži oholí a do konce měsíce si nechají růst knírek. Záštitu poskytuje nadace Movember, jejímž cílem je zvýšení povědomí o nemoci prostaty, o potřebě včasné detekce. Každoroční preventivní prohlídky jsou prvním krokem k určení diagnózy rakoviny a také základním předpokladem účinné léčby.

A co z toho?

Celoměsíční vybírání finančního příspěvku mezi přáteli, firmami a sponzory vrcholí zasláním příspěvku na konto organizace. Organizace nabízí přispění na konkrétní osobu, skupinu lidí nebo jako obecný dar, který bude použit na výzkum a boj proti rakovině, a také na osvětu problematiky. 

Co mohu udělat?

Je to naprosto jednoduché. Zaregistrujte se do naší komunity na MoSpace a sdílejte, přispívejte nebo si jen hrajte s knírky!

Jak přispět?

V rámci komunity máte hned několik možností!

  • Přihlašte se do komunity a CZECHELON vloží za každého člena 10,- jako příspěvek!
  • MoSis - nabízíme vám koupi knírku, který vám sekne. Můžete si vybrat řetízek, prsten nebo naušnice. Přispějte částkou 50,- do CZECHELON skupiny na MoSpace a při zasílání platby nám napište do poznámky adresu a o kterou z věciček máte zájem a my vám ji zašleme! Celá částka 50,- půjde do sbírky!
  • MoBro - nejste na šperky?! Nevadí! Přidejte se do skupiny, zašlete foto svého knírku (na konci měsíce nebo průběhu) a my nejenom, že za každý knírek dáme opět do banku finanční částku, ale také na konci měsíce ohodnotíme toho nejlepšího knírače!


Kontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com