Přihlásit | Registrovat        

MARS V PRAZE

Autor: Kris Tučková
Poslední aktualizace: 16.12.2013

Thirty Seconds to Mars vystoupí se samostatným koncertem v Praze!!
Koncert se uskuteční 30.6.2014 v pražské Tipsport Aréně.

Americká skupina Thirty Seconds To Mars se 30. června 2014 vrátí do Prahy. Dějištěm jejich velkolepé show na podporu aktuálního alba Love, Lust, Faith and Dreams bude Tipsport Aréna. Vstupenky uvede do prodeje ve středu 18. prosince 2013 společnost Ticketpro. Stání u pódia vyjde příznivce skupiny na 1 290,-Kč, standardní stání na 990,- Kč.

Lístky seženete zde.

Tento koncert bude již druhým samostatným koncertem této kapely před českým publikem. 30STM se představili českému publiku již v roce 2007 jako předkapela rockové kapely Linkin Park. Od té doby jejich popularita závratně stoupala a "Marsáci" se představili na samostatném koncertě 18.3.2010 v Incheba aréně s v pořadí již třetím albem Kings and Queens. Kapelu jste mohli vidět i na českém festivalovém pódiu. V pořadí čtvrté studiové album Love Lust Faith and Dreams přivezou představit i 30.6.2014 do Prahy.

Koncert Thirty Seconds To Mars pořádá v Čechách Mania Promotion. Více na www.ticketpro.czwww.thirtysecondstomars.com a samozřejmě zde.

 

Pro Jaye, Toma a Shanna bychom rádi opět připravili nějaký společný dárek nebo nějaké překvapení. Své návrhy můžete psát na zeď CZECHELON eventu, který naleznete ZDE NA FB! TAK SE PŘIDEJTE!!

OFICIÁLNÍ EVENT KONCERTU NALEZNETE ZDE.

 


 
Kontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com