Přihlásit | Registrovat        

About

Když si vyhledáte Echelon na Wikipedii, dozvíte se, že je to jistý špionážní systém, který vznikl začátkem 70. let 20. století a zaměřuje se na nevojenské cíle a jejich elektronickou komunikaci.

Upřímně, nemá to v dnešní době daleko od pravdy a sedí to k popisu současného Echelonu – fanouškovské základny kolem 30STM :)

Echelon ale nejsou jen fanoušci. Je to rodina a pro někoho dokonce ta OPRAVDOVÁ. Pro někoho zas parta podobně šílených jedinců, se kterými se dají provádět nejrůznější věci.

Co je životním posláním Echelonu:

Nocovat před koncertní halou, aby se dostal do první řady, bojovat o tato místa, uzem?ovat groupies a non-believers a všude šířit MARS samolepky, letáčky a plakáty, popisovat sebe i všechno ostatní znaky a šipkami, nechávat si v rádiích hrát 30STM songy, hlasovat pro ně ve všech možných hitparádách, tetovat si tématické motivy, vyrábět vlastní oblečení a dopl?ky na koncerty, pořádat srazy, fotit se… je toho neskutečně moc :)

Jared jednou řekl: "Some people ask us if this is a cult; I say this: It's something special. It's not for everyone - it's only for those who understand."  („Někteří lidé se nás ptají, jestli je to kult; říkám jim toto: Je to něco výjimečného. Není to pro každého – je to jen pro ty, kteří rozumí.“)

Nejpřesnějším popisem Echelonu jsou také "big giant dysfunctional family" a "Yes, this is a cult!"


Symbol Echelonu

The X

Tenhle hieroglyf znamená protipóly. V angličtině taky ..multiply x divide.. rozdělit a dát dohromady. Znamená jednotu.. ECHELON

Ve Skandinávských runách znamená taky "dárek od vůdce věrným válečníkům". ( FROM YESTERDAY )

Je to armádní termín, užívaný v období Napoleonských válek. Obecně to znamená zaútočit ve vlnách.

 

Jared's tattooKontakty | Webmaster | © 2011 Czechelon.com